POCUS  nowe modele poręcznych ultrasonografów

Sonda wielozadaniowa C10-TX USG to wszechstronny i zaawansowany aparat ultrasonograficzny, który oferuje trzy różne rodzaje sond w jednym urządzeniu: sondę wielozadaniową, liniową oraz sondę sercowo-naczyniową. Pozwala to na precyzyjną diagnostykę obrazową w różnych częściach ciała. Dodatkowo urządzenie jest wodoodporne z certyfikatem IPX7, dzięki czemu nadaje się do użytku w różnych warunkach i lokalizacjach.

POCUS - przy łóżkowy aparat ultrasonograf

Gen4 Pro C10CS POCUS USG sonda WiFi Kolor 10-14mhz to bezprzewodowy ultrasonograf przeznaczony do chirurgii plastycznej. Urządzenie przeznaczone jest do obrazowania ultrasonograficznego podczas zabiegów takich jak korekcja zmarszczek, precyzyjna iniekcja kwasu hialuronowego oraz omijanie naczyń krwionośnych i nerwów podczas zabiegów. Pozwala również na iniekcje osocza bogatopłytkowego (PRP). Obrazowanie zapewniane przez sondę pozwala na ominięcie kości i naczyń krwionośnych podczas zabiegów w okolicy oka. Może być również używany do zabiegów/operacji na klatce piersiowej pod kontrolą wzrokową lekarza.

 

POCUS Kosmos TORSO-1 firmy Echo Nous to wysokiej jakości ultrasonograf przyłóżkowy przeznaczony do zastosowań medycznych. Jest to przenośne i łatwe w obsłudze urządzenie, które jest idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Jakość obrazu jest doskonała, a urządzenie ma szeroki zakres zastosowań, w tym obrazowanie serca, jamy brzusznej i naczyń. Urządzenie posiada również przyjazny dla użytkownika interfejs oraz różnorodne narzędzia pomiarowe i analityczne. POCUS Kosmos TORSO-1 firmy Echo Nous to niezawodne i wszechstronne urządzenie ultrasonograficzne, które doskonale nadaje się do użytku w różnych warunkach klinicznych.

Przenośne USG Kosmos TORSO-1

 

KOSMOS Torso-1 wykorzystuje technologię US2.ai.   

US2.ai to firma specjalizująca się w technologii ultradźwiękowej opartej na sztucznej inteligencji. Oferują szereg rozwiązań programowych opartych na sztucznej inteligencji, które można zintegrować z urządzeniami ultrasonograficznymi w celu poprawy jakości obrazu, poprawy dokładności diagnostycznej i automatyzacji pomiarów. Ich algorytmy sztucznej inteligencji oparte są na technikach głębokiego uczenia się i są zaprojektowane do pracy z różnymi modalnościami ultrasonograficznymi, w tym obrazowaniem 2D, 3D i Dopplerem. Niektóre specyficzne funkcje zapewniane przez technologię sztucznej inteligencji US2.ai obejmują:

* Automatyczna segmentacja obrazu: ta funkcja wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do automatycznego identyfikowania i obrysowywania różnych struktur na obrazach ultrasonograficznych, takich jak serce, naczynia krwionośne i narządy.

* Śledzenie w czasie rzeczywistym: technologia sztucznej inteligencji US2.ai może śledzić i śledzić struktury na obrazach w czasie rzeczywistym, co może być przydatne do monitorowania ruchu i funkcji serca, naczyń krwionośnych i innych struktur.

* Zautomatyzowane pomiary: ich technologia AI może automatycznie mierzyć szeroki zakres parametrów, takich jak czynność serca, przepływ krwi i sztywność tkanek.

* Poprawiona jakość obrazu: Algorytmy AI US2.ai mogą poprawić jakość obrazu poprzez redukcję szumów i plamek, co może poprawić dokładność diagnostyczną i ułatwić identyfikację małych lub subtelnych struktur na obrazach.