Sigmoidoskop jednorazowy tubus wziernik proktologiczny

Nasz najnowszy dostawca - szwedzka rodzinna firma Wing Plast - producent jednorazowych anoskopów i sigmoidoskopów. 

W 2015 roku rodzinna firma Wing Plast obchodziła 50-lecie. Dziś trzecia generacja Wilhelmsson pracuje nad ciągłym pozytywnym rozwojem firmy.

Mamy dużą i lojalną bazę klientów, która przyczyniła się do tego, że Wing Plast jest dziś wiodącą firmą produkującą jednorazowe instrumenty z formowanego wtryskowo plastiku, głównie w ginekologii i chirurgii. W 1965 r. rozpoczęli działalność bracia Roland i Arne Wilhelmsson oraz inni. fabryka tworzyw sztucznych o nazwie Wing Plast AB.

Arne, który był pionierem w dziedzinie formowania wtryskowego, już od kilku lat produkował części z tworzyw sztucznych. On sam w swoim życiu wyprodukował kilka wtryskarek. Przez pierwsze lata produkowano części z tworzyw sztucznych dla większości branż, w tym AGD, motoryzacyjnej, budowlanej i meblarskiej.

Urządzenia i sprzęt jednorazowy 

Pierwsze artykuły medyczne zostały wyprodukowane w latach 70., a od końca lat 80. firma Wing Plast skoncentrowała się na formowanych wtryskowo narzędziach z tworzyw sztucznych dla ginekologii i chirurgii - w tym tubusy Anoskop i Sigmoidoskop.  W 2016 roku została przejęta spółka Cetro AB. Przyczyniło się to do wzrostu własnych produktów w Ginekologii i Położnictwie. Dodano również agencje dla produktów w ramach Neonatal.

 

Anoskop

Leave a comment

All comments are moderated before being published