Dokonując bezpiecznego zakupu w naszym sklepie możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności z poniższych dostępnych:

  • Przelew natychmiastowy
  • BLIK
  • Raty online
  • Płatnosci.pl
  • PayPal
  • Przelew zwykły

PRZELEW NATYCHMIASTOWY
To optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy szczególnie liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy, bezpieczeństwo płatności i wygoda. W kilka minut trafia do banku odbiorcy. Płatność dostępna jest 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Wystarczy wybrać własny bank, zalogować się do swojego konta i dokonać płatności. 

BLIK
To system płatności mobilnych, który umożliwia użytkownikom smartfonów bezpieczne dokonywanie płatności w sklepach internetowych, przez podanie 6 cyfr wygenerowanych przez aplikację bankową w smartfonie a następnie jeszcze potwierdzenie tego kodu w aplikacji.

RATY ONLINE
Umożliwiamy dokonanie zakupu na Raty oraz Leasing dzięki Alior Bank. Raty w Alior Bank S.A. to możliwość podpisania umowy w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu! Dokonując takiego zakupu otrzymasz od Banku umowę kredytową, którą załączysz na platformie Banku podpisując ją danymi identyfikującymi. Natomiast potwierdzenie tożsamości dokonasz przelewem online za 1 zł.

PŁATNOŚCI.PL
Umożliwia szybkie płatności online za zakup, przez 20 banków, karty płatnicze, karty kredytowe. Płatność obsługuje firma PayU SA

PayPal
Umożliwia usługi płatnicze przedsiębiorcom i konsumentom posiadającym adres e-mail wysyłanie płatności przez Internet. PayPal działa na zasadzie wirtualnej portmonetki/portfela/skarbonki.

PRZELEW ZWYKŁY
Zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Medica 91, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje o dostępnych nowościach!