Rozszerzona inteligencja to nowa era i w rękach lekarza wpływać będzie na lepszą ochronę zdrowia.

Rozszerzona inteligencja w obrazowaniu USG 

Ultrasonografy Kosmos Echo Nous wykorzystują postęp głębokiego uczenia się w zakresie obrazowania komputerowego i uczenia maszynowego, aby zapewnić szybsze, bardziej precyzyjne i łatwiejsze w użyciu narzędzia POCUS.

Echo Nous Wykorzystał to, co najlepsze w technologii ultradźwiękowej - dodano analizę opartą na chmurze z wykorzystaniem głębokiego uczenia.

Echo Nous - platforma AI

Kosmos USG to zupełnie nowe USG. Jest lepszy pod każdym względem: ostrzejsze obrazy, wyższa rozdzielczość i dwukierunkowy transfer danych pacjenta do zapisu cyfrowego w połączeniu z przyłóżkowym wspomaganiem decyzji klinicznych. 

Platforma sztucznej inteligencji EchoNous Inc. została opracowana na splotowych sieciach neuronowych, które zostały przeszkolone na tysiącach specjalistycznych klipów obrazowań ultradźwiękowych (z adnotacjami, w celu rozpowszechniania i skalowania wiedzy eksperckiej).

Wskazówki w czasie rzeczywistym

Kosmos AI TRIO pomaga skanującym szybko przejść od nowicjusza do eksperta. Dzięki wskazówkom w czasie rzeczywistym co do umiejscowienia sondy i technik wykrywania organów w celu niezawodnej identyfikacji i opisywania struktur, łatwo można zwiększyć dokładność i zyskać pewność diagnozy.


- Prawdziwe wskazówki dotyczące skanowania w czasie rzeczywistym.
- Szybka i dokładna identyfikacja struktur serca.
- Ocena jakości obrazu w czasie rzeczywistym.

Technologia Kosmos jest ekscytująca, ponieważ „demokratyzuje” (w znaczeniu: uelastycznia) obrazowanie na wysokim poziomie, czyniąc ją dostępną dosłownie dla wszystkich (dostawców usług medycznych, niezależnie od wyszkolenia).

Echo Nous W ten sposób ulepszamy opiekę zdrowotną na całym świecie.

Ciekawy wywiad. Teraz echo serca - pełny raport można zrobić w minutę, 1 kliknięciem. Zamiast 100-200 kliknięć i 20-40 minut badania. 

https://youtu.be/xslXBwCuyuE

Umów się na testowanie systemu: karina@medica91.com 

Stetoskop cyfrowyStetoskop elektronicznyTelemedycynaUltrasonografUsg

Leave a comment

All comments are moderated before being published