Vein scanner

Na sprzedaż mamy przenośne urządzenie do wyszukiwania żył o nazwie - vein finder. To innowacyjne narzędzie, które umożliwia precyzyjne i natychmiastowe wyświetlanie obrazów naczyń krwionośnych na powierzchni skóry. Jego ergonomiczny kształt gwarantuje wygodę podczas użytkowania.

Ten wyświetlacz, skaner to praktyczne rozwiązanie dla lekarzy i pielęgniarek, umożliwiające łatwe odnalezienie żył u różnych pacjentów, niezależnie od ich fizycznych cech, takich jak otyłość, owłosione części ciała, czy ciemniejsza karnacja. Dzięki temu, procedura nakłucia staje się bardziej skuteczna, co przekłada się na ograniczenie kosztów oraz minimalizację dyskomfortu dla pacjentów.

Najważniejsze cechy tego urządzenia to:
- Dostępność w 7 różnych kolorach, pozwalająca dopasować go do różnorodnych odcieni skóry oraz otoczenia.
- Trzy dostępne rozmiary, by spełnić potrzeby dorosłych, dzieci i niemowląt.
- Pięć poziomów jasności, zapewniających możliwość dostosowania wyświetlanego obrazu do optymalnej widoczności.
- Funkcja inwersji, redukująca zakłócenia spowodowane owłosieniem na ramionach i poprawiająca widoczność naczyń krwionośnych.
- Tryb ulepszeń, zwiększający wyraźność detekcji naczyń krwionośnych.
- Tryb uśpienia, który wchodzi w niski stan energii, gdy użytkownik potrzebuje krótkiej przerwy, a następnie szybko się budzi.

Niech ten vein finder MSLXG02 stanie się Twoim niezastąpionym sprzymierzeńcem, zapewniając precyzyjne i skuteczne lokalizowanie naczyń krwionośnych, co pomoże osiągnąć wyższą jakość opieki medycznej i komfort pacjentów.

Leave a comment

All comments are moderated before being published