Usg przenośne

Obrazowanie skóry i tkanki podskórnej 

Technologia POCUS ma potencjał, by zrewolucjonizować dziedzinę medycyny estetycznej. Technologia ta z wykorzystaniem sond o wysokiej częstotliwości pozwala na nieinwazyjne obrazowanie skóry i tkanki podskórnej w czasie rzeczywistym, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w różnorodnych zabiegach estetycznych. 

Zastosowanie USG w medycynie estetycznej

Oto kilka przykładów wykorzystania POCUS w medycynie estetycznej:

Odnawianie powierzchni skóry (eng. resurfacing skóry): Technologia może być wykorzystana do wizualizacji głębokości zabiegów resurfacingu skóry, takich jak peelingi chemiczne lub resurfacing laserowy, umożliwiając lekarzowi monitorowanie postępów leczenia i upewnienie się, że celowana jest prawidłowa głębokość. 


Zastrzyki z botoksu i wypełniaczy: Technologia może być wykorzystana do wizualizacji lokalizacji i głębokości zabiegów wstrzykiwanych, zapewniając, że produkt jest umieszczony we właściwym miejscu i unikając potencjalnych komplikacji.

Zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej: z głowicą o wysokiej częstotliwości  może być wykorzystywane do wizualizacji głębokości i rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, umożliwiając praktykom monitorowanie skuteczności zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej, takich jak liposukcja lub nieinwazyjne zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej.

Redukcja cellulitu: Technologia może być wykorzystana do wizualizacji głębokości i rozmieszczenia cellulitu, umożliwiając praktykom monitorowanie skuteczności zabiegów redukcji cellulitu.

Podsumowanie 

POCUS może zrewolucjonizować dziedzinę medycyny estetycznej, oferując możliwości nieinwazyjnego obrazowania w czasie rzeczywistym, które można wykorzystać w różnych procedurach.

Alternatywne zastosowanie POCUS

Ultrasonograf poręczny POCUS USG system - aparat USG z sondą sektorową Torso One(Torso-1) sonda sektorowa. 

Ewoluująca platforma sztucznej inteligencji oparta jest na nowatorskich technikach deep learning (głębokiego uczenia) do rozwiązywania codziennych problemów w opiece zdrowotnej.

USG KOSMOS SYSTEM (producent: Echo Nous) to jedyne poręczne (przenośne) narzędzie sterowane sztuczną inteligencją z porównywalną jakością jak w stacjonarnych aparatach USG (opartych na wózkach).

Sztuczna inteligencja (AI) pokieruje i dostarczy wskazówki potrzebne w tych trudnych sytuacjach diagnostycznych.

Ultrasonograf POCUS (poręczne USG) w technologi Kosmos tworzy nowy świat kliniczny. Oferuje wysokiej klasy obrazowanie z zaawansowanymi funkcjami AI, CW i PW Doppler.

 

Przenośny aparat Usg. Ultrasonografy Kosmos Echo Nous wykorzystują postęp głębokiego uczenia się w zakresie obrazowania komputerowego i uczenia maszynowego, aby zapewnić szybsze, bardziej precyzyjne i łatwiejsze w użyciu narzędzia POCUS. 

PocusUsg

Leave a comment

All comments are moderated before being published