Stetoskop, stetoskopy cena funkcje historia

Oftalmoskop - badanie oftalmoskopem - co nowego?

Jeden z największych problemów na jakie cierpi konwencjonalny oftalmoskop to małe pole widzenia. Niektóre badania mówią, że 80% lekarzy rodzinnych nie są pewni co do przeprowadzania samodzielnego badania dna oka.

Przeprowadzone badania wykazały, że ponad 70% lekarzy szkolących się preferują fotografie siatkówki zamiast badać bezpośrednio oftalmoskopem. Pamiętajmy przy tym, że konwencjonalne kamery do robienia zdjęć dna oka są bardzo drogie, niemobilne i nieskalowalne.

Konstruktorzy z firmy Welch Allyn wysłuchali  niezliczonych dostawców i dodali technologię wyrównywania Quick Eye ™, aby pomóc skierować wzrok pacjenta w celu lepszego wyrównania tarczy nerwu wzrokowego.

W połączeniu z trwałymi lampami LED i technologią DuraShock™, możesz ulepszyć standardowy oftalmoskop, aby usprawnić badanie oczu. Oftalmoskop PanOptic Plus jest kompatybilny z naszymi źródłami zasilania 3,5 V lub można go sparować z uchwytem Lithium Ion Plus w celu zwiększenia wydajności.

Oftalmoskop - podsumowanie 

  • 20X większy obszar widzenia w porównaniu ze standardowym oftalmoskopem
  • Długotrwałe oświetlenie LED zmniejsza potrzebę wymiany żarówek
  • System szybkiego wyrównywania oka po stronie pacjenta pomagają skierować wzrok pacjenta
  • Kompatybilny ze wszystkimi uchwytami zasilającymi 3,5 V i transformatorami ściennymi firmy Welch Allyn
  • 5 letnia gwarancja - wersja iExaminer i iExaminer Kit
  • Wysokiej jakości rękojeść Lithium-Ion Plus z wbudowanym portem USB i wydłużoną żywotnością baterii - wersja iExaminer Kit

Leave a comment

All comments are moderated before being published